آسا الکترونیک

واردات ، تهیه و توزیع انواع : کانکتور ، ابزار و قطعات الکترونیک

AsA Electronic

سبد خرید خالی می باشد

#عنوانتعدادواحدجمع#

 • انواع فن ماینر

  انواع فن ماینر

  فروش انواع فن ماینر

  1- کانکتورPH
  کانکتورPH که با نام کانکتور مینیاتوری نیز شناخته می شود، در برد های سنسوری و... کاربرد دارد. این کانکتور با فاصله گام 2.00mm از 2 پین تا 12 پین به صورت مادگی و روبردی صاف، رایت (نود درجه) موجود است و در بردهای الکترونیکی کاربرد دارد.
  خرید کانکتور PH

  2- کانکتور XH
  کانکتورXH به نام کانکتور دزدگیری هم شناخته می شود، این نوع کانکتور برای سوکت فن، پروژه‌های رباتیک، پهپاد، سرباتری، مدارات الکترونیک، شارژر و...کاربرد دارد. کانکتور XH با فاصله گام 2.5mm از 2 پین تا 12 پین به صورت مادگی و روبردی صاف، رایت(نود درجه) موجود است.
  خرید کانکتور XH

  3- کانکتور PHL
  کانکتور PHL یک کانکتور قفلدار با پین های دو ردیفه می باشد این کانکتور با تعداد پین های3*2، 5*2، 6*2، ...و32*2 موجود می باشد.
  خرید کانکتور PHL
  4- کانکتور ATX
  کانکتور ATX قطعاتی هستند که برای اتصال دادن مدارهای الکترونیکی در بردهای الکترونیکی استفاده می شود، فاصله گام این کانکتور 4.2mm است که تعداد پین های آن 1*2، 2*2، ...و 12*2 به صورت مادگی و روبردی صاف، رایت (نود درجه) و نری بین راهی می باشد و عمده مصرف آن به عنوان سوکت برق پاور کامپیوتر، ماینر، ریگ و...است.
  خرید کانکتور ATX
  5- کانکتور MINI ATX
  کانکتور MINI ATXقطعاتی هستند که برای اتصال دادن مدارهای الکترونیکی در بردهای الکترونیکی استفاده می شود، فاصله گام این کانکتور 3.00mm است که تعداد پین های آن 1*2، 2*2، ...و 12*2 به صورت مادگی و روبردی صاف، رایت (نود درجه) و نری بین راهی می باشد و عمده مصرف آن به عنوان سوکت برق پاور کامپیوتر، ماینر، ریگ و...است.خرید کانکتور MINI ATX
  6- کانکتور VGA
  کانکتور VGA یک کانکتور ویدیویی است که برای اتصال به مانیتور کامپیوتر، تلویزیون و... مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکتوردر انواع نری ومادگی لحیمی و صنعتی موجود می باشد.
  خرید کانکتور VGA
×