آسا الکترونیک

واردات ، تهیه و توزیع انواع : کانکتور ، ابزار و قطعات الکترونیک

AsA Electronic

سبد خرید خالی می باشد

#عنوانتعدادواحدجمع#
قوانین

قوانين و مقررات


 

شرایط و ضوابط عضویت

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند. عضویت در سایت رایگان می باشد . کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند در قسمت ثبت نام بر روی لینک رمز عبور را فراموش کرده‌ام کلیک کرده و مجددا برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

شرایط و ضوابط استفاده

استفاده از سایت مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

. خرید کالا از مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

. کاربران هنگام سفارش کالا از خارج ملزم میباشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند.بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست وارسال به موقع سفارش خواهدشد.

. مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند  (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

. تمام کالاهایی که در مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

مجتمع تولیدی بازرگانی سایت آسا الکترونیک فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند(مانند:نشانی و تلفن و...)با آنها ارتباط برقرار میکند.

. مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که خریدار آن را در مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک درج نموده است.

. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

. درصورتیکه جنس خریداری شده مشتری بیشتر از موجودی فروشگاه باشد,فروشگاه میتواند اجناس را به تعداد موجودی خود برای مشتری ارسال و مابقی پول مشتری را برگرداند.

. بعد از اتمام موفقيت آميز فرآيند خريد و آماده شدن اقلام در مجتمع تولیدی بازرگانی آسا الکترونیک اطلاعات خريد شما از طريق ایمیل به آدرس ایمیلی كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده‌ايد، ارسال خواهد شد.

شرایط حمل و تحویل کالا

تحویل کالا علاوه برحضور مشتری در فروشگاه از طریق شرکت تیپاکس، چاپار ، باربری و ترمینال به تمام نقاط کشور ارسال میشود.

باتشکر

مدیریت آسا الکترونیک

×